iPhone 8 yeterli ilgiyi görmüyor sanırım!

25 Eylül, 2017
iPhone 8 Plus
Birçok ülkede satışına başlanan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri için görünüşe bakılırsa geçmiş yıllarda oluşan kuyruklar bu yıl oluşmadı. Çin'de iPhone 8 için Apple Store'da oluşturulan sıraya sadece 2 kişi girdi. 😊
Belki de bu yıl böylesi bir durumun görülme sebebi iPhone X olabilir. Çerçevesiz tasarımıyla daha çok ilgi çeken cihaz, 3 Ekim itibarıyla satışa çıkacak. Bakalım 3 Ekim tarihi geldiğinde mağazalarda nasıl bir hareketlilik olacak.
Bu arada dün İlkay Zaman'ın YouTube hesabında yayınladığı videoda belirttiği gibi iPhone 8 ve iPhone 8 Plus'un 7 serisiyle pek belirgin farklarının olmaması da bugün kü görüntünün sebebi olabilir.

Herkese merhabalar, yakın zamanda duyurulan Apple iPhone 8 ve 8 Plus'ın teknoloji meraklılarını pek heyecanlandırmadığı kesin. Peki iPhone 8 ve iPhone 8 Plus almaya değer mi? Apple iPhone 7 ve 7 Plus'tan farkları neler? Fiyat farkı ve yok denecek kadar az donanım farklarıyla iPhone 8 Plus'ı sizler için iPhone 7 Plus'la karşılaştırdım. Keyifli seyirler :)

iPhone 8 Türkiye fiyatı nedir?


64 Gb'lık iPhone 8 n11.com'da 4 bin 199 TL'ye satışa sunulmuş. Amerika'da ise bu fiyat 700 dolar civarında.
iPhone 8 Türkiye fiyatı
iPhone 8 Türkiye fiyatı

2 yorum:

Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın, aksi taktirde yorumunuz silinir.
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymayı ihmal etmeyin.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Copyright © 2019 · Blog Tecrübem · İletişim · Yasal Uyarı