İletişim

Blog Tecrübem iletişim sayfası
Blog Tecrübem iletişim sayfası
Blog Tecrübem ile ilgili herhangi bir konuda benimle iletişime geçmek isterseniz, e-posta adresim olan blogtecrubem[at]gmail.com adresini kullanabilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan iletişim formu ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

UYARI: Blogger ile ilgili teknik sorularınız için lütfen Blogger Yardım sayfasını kullanınız. Teknik konularla ilgili gelen e-postalara yanıt verilmeyecektir.

Sık sorulan sorular!


Blog Tecrübem'i ne zaman ve niçin kurdunuz?

18 Kasım 2016 yılında ilk yazımı paylaşmıştım. Yaklaşık bir haftalık bir isim araştırmasının ardından tamamen blog yazarlarına ücretsiz destek sağlamak ve teknik konulardaki tecrübelerimi arşivlemek için kurdum.

Başarılı bir blogger olmanın sırrı nedir sizce?
Düzenli olarak ilgili ve bilgili olduğunuz konularda tamamen özgün içerikler paylaşmak, kesinlikle bu işin sırrıdır diyebilirim.

Tema konusunda ücretli destek veriyor musunuz?
Yeterli vaktim olmadığı için ücretli ya da ücretsiz birebir destek sağlayamıyorum. Ama tabi ki tema ve diğer teknik konularla ilgili sorularınız için her zaman yardıma hazırım. Blogger Yardım sayfasını bu yüzden oluşturdum.

Temanızı paylaşmayı düşünür müsünüz?
Özgün içerikler gibi temaların da özgün ve benzersiz olması benim için çok önemli bu yüzden Blog Tecrübem'in temasını ücretli ya da ücretsiz paylaşmayı düşünmüyorum.

Blog Tecrübem'i satmayı düşünüyor musunuz?
Tabi ki hayır.

Blog Tecrübem'den gelir elde ediyor musunuz?
Evet, pek tatmin edici olmasa da Blog Tecrübem'den para kazanıyorum. Tanıtım yazıları, link satışları, banner reklamlar ve AdSende reklamlar vasıtasıyla gelir elde ediyorum.

Siteme link verir misiniz?
Link değişim etkinliklerinde yer almıyorum. Eğer Blog Tecrübem'den kaliteli bir backlink elde etmek istiyorsanız ufak bir ücret karşılığında Faydalı Bağlantılar listesinde yer alabilirsiniz. Ayrıca Blog Tecrübem'e konuk yazar olarak ta link elde edebilirsiniz.
Copyright © 2016 - 2024 Blog Tecrübem. All rights reserved. Powered by Dijidal.com and Blogger. I Google
Sitede yer alan tüm içerikler Blog Tecrübem'e aittir, kullanım koşulları çerçevesinde alıntı yapılabilir.