Reklam

Blog Tecrübem tanıtım sayfası
Blog Tecrübem tanıtım sayfası
Blog Tecrübem, 2016 yılından bu yana yayın hayatını sürdüren, Blogger kullanıcılarına sayfalarını geliştirmeleri için faydalı içerikler sunan sosyal bir blogdur. Blog Tecrübem'de Blogger konularının yanı sıra webmaster konuları, sosyal medyada sıkça konuşulan konular, teknolojik gelişmeler, film önerileri, internet dünyası ile ilgili içerikler ve aynı zamanda bilgilendirici liste yayınları da yer almaktadır.

Blog Tecrübem tasarımı ve içeriği ile özgünlüğünü her daim korumuş, okurlarınca faydalı ve bir o kadar başarılı bir blog olarak nitelendirilmiştir. Ayrıca Hürriyet Bumerang sisteminde, Platin üye olarak ta konumlandırılmıştır.

Ücretlendirme

  • Tanıtım yazıları için talep edilen ücret 90 70 ₺. Yazılar sizin tarafınızdan yazılır ve en fazla 2 adet link çıkışına izin verilir. Blog var oldukça yazılar asla silinmez.
  • 300x250 px banner reklamlar için aylık ücret 110 95 ₺.
  • 970x90 px banner reklam için aylık ücret 180 120 ₺.
  • Faydalı bağlantılar listesinde yer almak isterseniz eğer aylık ücret 70 60 ₺. Üç ay ve üzeri anlaşmalarda fiyat 50 ₺ üzerinden hesaplanacaktır.
Bunların dışında etkinliklere sponsor olarak ta tanıtım yapmanız mümkün. Ayrıntılı bilgi, öneri ve istek için benimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca paylaşılan diğer tüm advertorial reklam içeriklerine ulaşmak için ise tanıtım kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Sponsorlar


Tanıtım yazıları, banner reklamlar ve diğer reklam çalışmalarında Blog Tecrübem'i tercih eden kurumsal firmaların listesi:
  • Matbuu (Matbuu.com) - Online matbaa
  • CRM Medya (Crmmedya.com) - Dijital medya ve SEO ajansı 
  • imovasyon (Imovasyon.com) - İnternet yayıncılığı ve reklamcılığı
  • SEM SEO (Semseo.com.tr) - Dijital reklam, SEM ve SEO ajansı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın, aksi taktirde yorumunuz silinir.
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymayı ihmal etmeyin.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Copyright © 2019 · Blog Tecrübem · İletişim · Yasal Uyarı