Ücretsiz Wordpress Temaları

Ücretsiz Wordpress Temaları
Ücretsiz Wordpress Temaları
Ücretsiz Wordpress temaları arıyorsanız eğer sizin için derlediğim iyi bir arşiv sayfasına denk geldiniz o zaman. Wordpress temaları arayanların sıklıkla ziyaret ettiği tema satış sayfası olan ThemeForest, her ay düzenli olarak ücretsiz premium Wordpress temaları paylaşıyor. Evet doğru, popüler premium (haber, e-ticaret, blog, kişisel blog, kurumsal, film, emlak, inşaat, avukat, dernek, kampanya, doktor, firma temaları ve daha niceleri...) Wordpress temalarını ücretsiz kullanıma sunuyor. Peki nereden indirebilirim?

Ücretsiz olarak paylaşılan premium wp temaları kısa süreliğine indirilebiliyor. O süre zarfında dışında tekrar indirme şansınız maalesef yok. Bu yüzden ThemeForest'ın ücretsiz paylaştığı premium Wordpress temalarını her ay düzenli olarak arşivleme kararı aldım. Bu sayede tüm arşivi inceleyebilir ve dilediğiniz wordpress temayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Temalar warez mi?

Tabi ki hayır. İnternette premium temaların warezli, virüslü sürümleri mevcut ama bu temalar warez değil. Bildiğiniz orijinal premium Wordpress temaları. Tema dosyalarında yer alan pdf dosyalarını incelediğinizde zaten anlayacaksınız ücretsiz lisansa (free) sahip olduklarını. Ama şöyle bir durum söz konusu, temalar ücretsiz lisansa sahip oldukları için güncelleme ve destek hizmeti söz konusu değil.

Wordpress Temaları


Aşağıda listelenen Wordpress temaların demo sürümlerini inceleyebilir ve dilediğiniz temayı indir butonu ile kolayca indirebilirsiniz. Temalar Google Drive'da arşivlenmektedir ve hiçbir şekilde virüs (kötü yazılım) içermemektedir. ThemeForest'ta paylaşılan dosyalar olduğu gibi paylaşılmaktadır.

Ücretsiz ThemeForest WordPress temaları - Şubat 2020

1. Kunco Wordpress teması


Kunco - Yardım ve bağış toplama Wordpress teması
Kunco - Yardım ve bağış toplama Wordpress teması
Kar amacı gütmeyen dernek, vakıf, organisazyon ve bağış kurumları için esnek, modern bir Wordpress teması. Temada beş adet ana sayfa tasarımı bulunmakta. Şu ana kadar 573 kişi tarafından satın alınan temanın normal satış fiyatı ise 48$.

2. Minera Wordpress teması


Minera - Minimalist E-ticaret Wordpress teması
Minera - Minimalist E-ticaret Wordpress teması
Giyim mağazaları, çiçekçiler ve mobilya mağazaları için kullanılabilecek harika bir WooCommerce (E-ticaret) Wordpress teması. 13 adet farklı ana sayfa görünümüne sahip olan e-ticaret Wordpress teması bu zamana kadar toplamda 517 kez satın alınmış. Normal satış fiyatı ise 9.5$.

3. Unica Wordpress teması


Unica - CV ve portföy Wordpress teması
Unica - CV ve portföy Wordpress teması
Kişisel, stüdyo, hosting firması ve güzellik salonlarının tercih edebileceği sade, modern ve uyumlu bir Wordpress teması. Dört adet farklı demoya sahip olan tema bu zamana kadar 53 kez satın alınmış. Şu an ki liste fiyatı ise 44$.

Ücretsiz ThemeForest WordPress temaları - Mart 2020

1. Revity Wordpress teması


Revity - Firma Wordpress teması
Revity - Firma Ücretsiz Wordpress teması
Firma siteleri için tercih edilebilecek bir iş temasıdır. OnePage olarak tabir edilen tek sayfalık temalardan. Altı adet farklı demo sayfasına sahip olan tema bu zamana kadar 90 kez satın alınmış. Şu an ki liste fiyatı ise 19$.

2. Hala Wordpress Teması


Hala - Wordpress Teması
Wordpress Teması
Firma, blog, fotoğraf, ajans veya portföy sayfası olarak tercih edilebilecek yaratıcı bir Wordpress temasıdır. Dokuz adet demo ana sayfa tasarımı olan tema bu zamana kadar 142 kez satın alınmış. Şu an ki satış fiyatı ise 39$.

3. Photty Wordpress Teması


Photty - Fotoğraf Wordpress Teması
Fotoğraf Wordpress Teması
Fotoğraf, görsel ağırlı web sayfaları için kullanılabilecek şık bir Wordpress teması. Tek demo sayfasına sahip tema ayrıca hareket etmeyen bir ana sayfa tasarımına sahip. Bu zamana kadar 146 kez satılan temanın şu an ki satış fiyatı 59$.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymayı ihmal etmeyin.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanın.

Copyright © 2016 - 2023 Blog Tecrübem. All rights reserved. Powered by Dijidal.com and Blogger. We Google
Sitede yer alan tüm içerikler Blog Tecrübem'e aittir, kullanım koşulları çerçevesinde alıntı yapılabilir.