Gangnam Style'ı geçerek YouTube'un en çok izlenen videosu oldu

13 Temmuz, 2017
Gangnam Style
Gangnam Style
Son yılların en çok izlenen YouTube videosu ünvanına sahip olan Gangnam Style, rekoru başka bir müzik videosuna kaptırdı.

Maalesef, bir devir daha son buldu ve bir zamanlar dünyayı kasıp kavuran Gangnam Style artık 2. En çok izlenen YouTube videosu. İlk sırayı ise Hızlı ve Öfkeli serisini takip edenlerin yakından bildiği “Wiz Khalifa - See You Again” müzik videosu almış bulunmakta.
2.895.111.556 YouTube görüntülenmesine sahip Gangnam Style, liderliği 2.898.370.840 YouTube görüntülenme sayısıyla “Wiz Khalifa - See You Again“ müzik videosuna kaptırmış olsa da bu fazla uzun sürmeyebilir.
Zira dünya genelinde hızla popüler olan yeni “Luis Fonsi – Despacito” müzik videosu şimdiden 2.490.957.209 YouTube görüntülenme sayısına ulaşmış bile. Dolayısıyla YouTube liderinin yakın bir tarihte değişmesi çok olası.

1 yorum:

  1. This is normally carried out with ejector pins in the device that are coupled through an ejector plate to a hydraulic actuator, or by an air operated ejector valve on the face of the mould device. The moulding could free outdoor cooking fall into a set field or onto a transfer conveyer, or could also be} removed by an computerized robot. In semi-automatic mode, the operator could intervene at this point in the cycle to take away the moulding manually. Once the moulding is clear from the mould device, the entire moulding cycle can be repeated.

    YanıtlaSil

Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymayı ihmal etmeyin.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanın.

Copyright © 2016 - 2022 Blog Tecrübem. All rights reserved. Powered by Blogger. I Google
Sitede yer alan tüm içerikler Blog Tecrübem'e aittir. Kullanım Koşulları çerçevesinde alıntı yapılabilir.