SEO Uzmanı 2021 - Furkan Danacı

27 Temmuz, 2021
SEO Uzmanı 2021 - Furkan Danacı
SEO Uzmanı 2021 - Furkan Danacı
SEO nedir?; arama motoru içinde bulunabilirliği ve görünürlüğü artırmak, doğal olarak aramaları kendine çekme amacı olan firmalara verilen web tabanlı çalışmaların bütünüdür. 

Diğer bir deyişle arama motoru optimizasyonu, web sayfalarının daha yüksek sıralamalarda konumlanması amacıyla yapılan çalışmaların tümüdür. Web sitesi sahipleri, sitelerinin daha fazla ziyaretçi çekmesi için Google aramalarında ilk sıralarda olmasını ister. Bu noktada SEO uzmanı sizlere cebinizden para çıkmadan müşteri kazanma imkanı sunar. 

SEO uzmanları için ile hedeflenen sitenin, arama motorları içerisinde otoritesini arttırmak üst sıralarda bulunmasını ve arama motorunun siteyi daha görünür kılmasını sağlamaktır. en temel amaçtır. Kısaca SEO uzmanlığı, web sitesinin ilk sıralarda konumlanmasını sağlayan danışmanlık uygulamasına verilen addır.

SEO Uzmanı Kimdir?

Web sayfanızın Search Engine Optimization (SEO), Türkçe karşılığıyla arama motoru optimizasyonu için çaba sarf eden ve doğal akışı ile ilgili süreci tamamıyla yönlendiren kişiye, SEO uzmanı denir. SEO uzmanı, sitenin doğal ziyaretçi akışını yukarı taşımak ve markanın hedef kitle adına daha görünür olması için çalışmaktadır. Yapılan SEO çalışmalarının sonucunda; organik trafiğiniz ile birlikte müşteri ve sipariş oranlarınızda ki yükselme doğru orantılı olarak artacaktır. Arama motoru optimizasyonu (SEO) danışmanlık hizmeti ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız www.furkandanaci.com’u  ziyaret edebilir, SEO hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

SEO Uzmanı Ne İş Yapar?

Arama motoru uzmanının görev ve sorumluluklarını maddeler halinde sıralayacak olursak:

- HTML, CSS ve JavaScript gibi yazılım programlarını kullanarak web sitesinin ulaşılabilirliğini artırmak ve ziyaretçilerle etkileşimi sağlamak,

- Aranan terimleri, sıralamalarını ve analizleri devamlı izlemek,

- Arama motorlarınca belirlenen algoritmaları takip etmekle birlikte yapılan değişiklikleri güncel tutmak,

- Rakip sayfaların reklam linklerini gözden geçirmek ve analizini yapmak,

- İçeriklerin pazarlanmasında yeni stratejiler geliştirmek ve ortama entegresini sağlamaktır.

Neden SEO Uzmanından Hizmet Almalıyız?

SEO konusunda herhangi bir bilginiz ve tecrübeniz yok ise, siteniz üzerinde yanlış uygulamalarda bulunarak sitenizin SEO değerini düşürebilirsiniz. Bir SEO uzmanından danışmanlık almanız belirlenen doğru stratejilerle problem olan konu üzerinde çalışma yapmanızın önünü açmakla birlikte yatırım kaynaklı gelirinizi artırır. Web sitenizin performansını önemli ölçüde artırabileceğiniz bir SEO uzmanına ihtiyacınız varsa FURKAN DANACI ile irtibata geçebilirsiniz.

SEO Danışmanlık Ücretleri Ne Kadar?

Yapılan çalışmaların ücreti çalışma yaptığınız kişi veya kurumun bilgisine, tecrübesine ve sunduğu hizmetlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Bununla birlikte web sitesi üzerinde uygulanacak olan çalışmaların derecesi aynı olmadığı için SEO çalışmaları için firmaya özel teklifler sunulmaktadır. Uygun fiyatlı ve kaliteli bir SEO hizmeti arayışındaysanız www.furkandanaci.com ile iletişim kurabilirsiniz.

2 yorum:

  1. Herkes makale yazabiliyor ancak şu an için SEO uyumlu yazmak çok önemli. Faydalı bir içerik olmuş Teşekkürler.

    YanıtlaSil

Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymayı ihmal etmeyin.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanın.

Copyright © 2016 - 2024 Blog Tecrübem. All rights reserved. Powered by Dijidal.com and Blogger. I Google
Sitede yer alan tüm içerikler Blog Tecrübem'e aittir, kullanım koşulları çerçevesinde alıntı yapılabilir.